SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Bara GIF
P10

Matcher
DECEMBER 2022
 
11
09:15
sön
09:15    
Bara IP
Bara GIF svart - Oxie  -      
11
11:00
sön
11:00    
Bara IP
Bara GIF röd - Oxie  -      
 
18
13:00
sön
13:00    
Kuben
 
Bara GIF - Futsal Skåne sammandrag 1  -      
JANUARI 2023
 
14
10:00
lör
10:00    
Nils Holgerssonhallen
Janstorps AIF - Bara GIF  -      
14
11:00
lör
11:00    
Nils Holgersson hallen, Skurup
Janstorp - Bara GIF  -      
 
21
09:15
lör
09:15    
Bara IP
Bara GIF röd - Nike  -      
21
11:15
lör
11:15    
Bara IP
Bara GIF svart - Skanör  -      
FEBRUARI 2023
 
04
09:15
lör
09:15    
Bara IP
Bara GIF svart - Staffanstorp United  -      
04
11:15
lör
11:15    
Bara IP
Bara GIF röd - Torns IF  -      
 
12
12:00
sön
12:00    
Exan, Landskrona IP
IK Wormo - Bara GIF röd  -      
12
13:15
sön
13:15    
Exercisfältet Landskrona
IK Wormo - Bara GIF svart  -      
 
14
17:00
tis
17:00    
Valkärravägen 16 c
Torns IF - Bara GIF  -      
MARS 2023
 
04
10:00
lör
10:00    
Bara IP
Bara GIF svart - Fc Möjligheten  -      
05
09:45
sön
09:45    
Uppåkravallen
Uppåkra IF - Bara GIF röd  -      
 
11
09:15
lör
09:15    
Bara IP
Bara GIF svart - Bjärred IF  -      
11
10:45
lör
10:45    
Bara IP
Bara GIF röd - Bjärred IF  -      
12
08:45
sön
08:45    
Bara IP
Bara GIF vit - Staffanstorp United   -      
 
16
17:30
tor
17:30    
Bara IP
Bara GIF vit - IK Malmö  -      
18
09:15
lör
09:15    
Bara IP
Bara GIF svart - Trelleborgs FF  -      
18
10:45
lör
10:45    
Bara IP
Bara GIF - Trelleborgs FF  -      
19
12:15
sön
12:15    
Bara IP
Bara GIF vit - Torns IF  -      
19
13:45
sön
13:45    
Bara IP
Bara GIF svart - Höllviken  -      
APRIL 2023
 
01
09:15
lör
09:15    
Bara IP
Bara GIF svart - IK Wormo  -      
01
11:15
lör
11:15    
Bara IP
Bara GIF - Balkan  -      
 
05
09:15
ons
09:15    
Bara IP
Bara GIF - FC Rosengård future team 09  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF blå - Bara GoIF vit1  -  3  
15
11:00
lör
11:00    
Bara IP Konstgräs 9-manna (liten)
Bara GoIF svart - BK Olympic 20  -  4  
16
16:00
sön
16:00    
Bara IP Konstgräs 9-manna (liten)
Bara GoIF röd - Åkarps IF röd3  -  0  
 
22
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF orange - Bara GoIF svart3  -  3  
22
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC blå - Bara GoIF röd4  -  1  
23
11:30
sön
11:30    
Bara IP Konstgräs 9-manna (liten)
Bara GoIF vit - Staffanstorp United FC vit0  -  3  
 
29
11:30
lör
11:30    
Bara IP Konstgräs 9-manna (liten)
Bara GoIF vit - Dalby GIF 10  -  2  
MAJ 2023
 
01
10:00
mån
10:00    
Bara IP
Bara GIF - Lunds BK  -      
06
10:00
lör
10:00    
Bara IP Konstgräs 9-manna (liten)
Bara GoIF svart - Malmö FF4  -  0  
07
10:00
sön
10:00    
Bara IP A-plan 9-manna
Bara GoIF röd - FC Bellevue 3  -  0  
 
13
12:00
lör
12:00    
Bara IP Konstgräs 9-manna (liten)
Bara GoIF vit - Furulunds IK svart1  -  5  
14
12:30
sön
12:30    
Mellanhedens IP A-plan 9-manna
FC Bellevue guld - Bara GoIF svart9  -  0  
14
16:00
sön
16:00    
Ljungvalla IP B-plan 9-manna
Furulunds IK gul - Bara GoIF röd6  -  4  
 
15
17:00
mån
17:00    
Bäckagårds IP plan 2
Kvarnby IK Lila - Bara GIF  -      
15
17:00
mån
17:00    
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
(Gammal kallelse) Kvarnby IK lila - (Gammal kallelse) Bara GoIF vit2  -  0  
 
27
10:00
lör
10:00    
Bara IP Konstgräs 9-manna (liten)
Bara GoIF svart - GIF Nike vit6  -  1  
27
12:00
lör
12:00    
Bara IP A-plan 9-manna
Bara GoIF röd - GIF Nike röd3  -  4  
27
13:00
lör
13:00    
Linero IP B-plan
Linero IF vit - Bara GoIF vit4  -  0  
JUNI 2023
 
03
11:00
lör
11:00    
Bara IP
Bara GIF - FC Bellevue  -      
03
15:30
lör
15:30    
Bara IP A-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Bara GoIF svart5  -  1  
04
11:00
sön
11:00    
Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
Uppåkra IF grön - Bara GoIF röd6  -  5  
 
10
10:00
lör
10:00    
Bara IP A-plan 9-manna
Bara GoIF svart - Landskrona BoIS svart1  -  7  
10
12:00
lör
12:00    
Bara IP A-plan 9-manna
Bara GoIF röd - Svedala IF svart7  -  4  
11
13:00
sön
13:00    
Hyllie IP konstgräs 2 9-manna
Hyllie IK grön - Bara GoIF vit4  -  3  
 
16
19:00
fre
19:00    
Borgeby IP B-plan 9-manna
Bjärreds IF blå - Bara GoIF röd1  -  3  
17
13:00
lör
13:00    
Borgeby IP B-plan 9-manna
Bjärreds IF röd - Bara GoIF svart2  -  4  
18
12:00
sön
12:00    
Bara IP Konstgräs 9-manna (liten)
Bara GoIF vit - Lunds BK gul5  -  2  
JULI 2023
 
24
09:15
mån
09:15    
Bara IP
Bara GIF - Svedala  -      
29
10:00
lör
10:00    
Bara IP
Bara GIF - Malmö city  -      
AUGUSTI 2023
 
01
15:00
tis
15:00    
Bara IP
Bara GIF - Genarps IF  -      
 
16
19:00
ons
19:00    
Landskrona IP G-plan
Landskrona BoIS svart - Bara GoIF svart1  -  0  
18
19:00
fre
19:00    
Fågelskolans IP A-plan 9-manna
Värpinge IF blå - Bara GoIF röd3  -  3  
20
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF blå - Bara GoIF vit1  -  0  
 
24
17:30
tor
17:30    
Bara IP A-plan 9-manna
Bara GoIF svart - IF Limhamn Bunkeflo B10  -  2  
26
10:00
lör
10:00    
Bara IP A-plan 9-manna
Bara GoIF vit - Linero IF vit3  -  3  
26
13:00
lör
13:00    
Hyllie IP konstgräs 2 9-manna
FF Atletiko Malmö gul - Bara GoIF svart3  -  6  
27
10:00
sön
10:00    
Bara IP A-plan 9-manna
Bara GoIF röd - Södra Sandby IF blå2  -  2  
SEPTEMBER 2023
 
02
11:45
lör
11:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic 6 - Bara GoIF röd3  -  3  
03
10:00
sön
10:00    
Bara IP A-plan 9-manna
Bara GoIF svart - Torns IF orange4  -  0  
03
14:00
sön
14:00    
Dalby IP A-plan 9-manna
Dalby GIF - Bara GoIF vit1  -  3  
 
08
18:00
fre
18:00    
Bara IP A-plan 9-manna
Bara GoIF vit - Furulunds IK svart0  -  3  
08
19:00
fre
19:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 1
BK Olympic 2 - Bara gif 2  -  0  
09
10:00
lör
10:00    
Bara IP A-plan 9-manna
Bara GoIF röd - Uppåkra IF grön6  -  5  
10
14:30
sön
14:30    
Bara IP
Bara GIF - IK Wormo  -      
 
16
09:00
lör
09:00    
Bara IP A-plan 9-manna
Bara GoIF svart - Oxie SK vit6  -  4  
16
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC vit - Bara GoIF vit5  -  1  
16
12:00
lör
12:00    
Lomma IP B-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike vit - Bara GoIF röd2  -  6  
 
20
17:30
ons
17:30    
Lindängen
 
Bara GIF P2010 - BK Olympic  -      
23
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC blå - Bara GoIF svart2  -  2  
24
10:00
sön
10:00    
Bara IP A-plan 9-manna
Bara GoIF röd - Torns IF svart2  -  2  
24
11:00
sön
11:00    
Södra Sandby IP gräsplan 2
Södra Sandby IF vit - Bara GoIF vit2  -  6  
 
30
14:00
lör
14:00    
Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Bara GoIF röd1  -  5  
OKTOBER 2023
 
01
10:00
sön
10:00    
Bara IP A-plan 9-manna
Bara GoIF svart - FC Bellevue guld1  -  3  
01
12:00
sön
12:00    
Bara IP A-plan 9-manna
Bara GoIF vit - Bjärreds IF vit0  -  1  
 
04
19:30
ons
19:30    
Borgeby IP E-plan konstgräs 9-manna
Bjärreds IF röd - Bara GoIF svart4  -  2  
06
17:00
fre
17:00    
Bara IP
Bara GIF P2010 - FC Rosengård  -      
08
11:00
sön
11:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Bara GoIF vit4  -  2  
08
13:00
sön
13:00    
Åkarps IP B-plan 9-manna
Åkarps IF röd - Bara GoIF röd6  -  2  
 
12
19:00
tor
19:00    
Bara IP Konstgräs 9-manna (stor)
Bara GoIF svart - Lunds FF3  -  1  
15
17:00
sön
17:00    
Bara IP Konstgräs 9-manna (stor)
Bara GoIF vit - Värpinge IF röd1  -  1  
 
18
18:30
ons
18:30    
Svalebo, Nya konstgräs 9-manna
Bara GoIF röd - Veberöds AIF0  -  4  
21
10:00
lör
10:00    
Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - Bara GoIF svart1  -  15
NOVEMBER 2023
 
13
17:50
mån
17:50    
Aggarpsvallen, Svedala
Svedala IF - Bara GIF P20106  -  5  
18
10:00
lör
10:00    
Bara IP
Bara GIF P2010 - Lunds FF3  -  0  
 
20
17:45
mån
17:45    
Aggarpsvallen
 
Svedala IF - Bara GIF P20100  -  16
DECEMBER 2023
 
02
12:30
lör
12:30    
Hörby IP
 
Hörby ff - Bara GIF P2010  -      
 
Våra sociala medier:
Samarbetspartners