SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Bara GIF
P13

Matcher
DECEMBER 2023
 
10
13:00
sön
13:00    
Bara IP - Konstgräset
 
Bara GIF P2013 Gul - Skanör / Falsterbo IF:Grön   -      
 
17
12:00
sön
12:00    
Landskrona, Exercisfältets IP
IK Wormo - Bara GIF P2013 Röd  -      
JANUARI 2024
 
13
10:30
lör
10:30    
Höllvikens IP, Ängdalavägen 38, Höllviken
BK Höllviken - Bara GIF P2013 (Röd)  -      
14
10:00
sön
10:00    
Bara IP - Konstgräset
Bara GIF P2013 (Gul) - BK Höllviken  -      
 
27
11:00
lör
11:00    
Mårtensgatan 6, 274 35 Skurup
Skurups AIF - Bara GIF P2013 (Gul)  -      
FEBRUARI 2024
 
03
13:30
lör
13:30    
Bara IP - Konstgräset
Bara GIF P2013 - FC Bellevue  -      
04
11:30
sön
11:30    
Smyge fotbollsplan
Gislövs IF - Bara GIF P2013  -      
 
10
10:30
lör
10:30    
Bara IP - Konstgräset
Bara GIF P2013 (röd) - Trollenäs IF  -      
11
10:00
sön
10:00    
Bara IP - Konstgräset
Bara GIF P2013 (Gul) - IF Limhamn Bunkeflo  -      
 
17
12:00
lör
12:00    
Bara IP - Konstgräset
 
Bara GIF P2013 (röd) - Hermodsdal FC  -      
 
24
11:00
lör
11:00    
Landskrona IP
Landskrona BoIS - Bara GIF P2013  -      
MARS 2024
 
02
09:30
lör
09:30    
Smygehamns IP
Klagstorps IF - Bara GIF P2013  -      
03
10:00
sön
10:00    
Bara IP - Konstgräset
Bara GIF P2013 - BK Olympic  -      
 
09
10:00
lör
10:00    
Bara IP - Konstgräset
Bara GIF P2013 - Hermodsdal FC  -      
10
10:00
sön
10:00    
Linero IP
Linero IF - Bara GIF P2013  -      
 
16
12:00
lör
12:00    
Husie konstgräsplan
Husie IF - Bara GIF P2013  -      
17
10:00
sön
10:00    
Lag gul
Lindeborgs FF 1948 - Bara GIF P2013  -      
 
23
12:15
lör
12:15    
Bara IP - Konstgräset
Bara GIF P2013 - BK Olympic  -      
24
11:00
sön
11:00    
Fågelvallen, Lund
Värpinge IF - Bara GIF P2013  -      
APRIL 2024
 
13
11:00
lör
11:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
Bjärreds IF Vit - Bara GoIF Röd  -      
14
09:00
sön
09:00    
Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 2
Södra Sandby IF 2 - Bara GoIF Gul  -      
 
20
12:00
lör
12:00    
Bara IP konstgräs 7-manna 2
Bara GoIF Röd - Staffanstorp United FC vit  -      
21
11:30
sön
11:30    
Bara IP konstgräs 7-manna 2
Bara GoIF Gul - FC Möjligheten 2  -      
 
27
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC svart - Bara GoIF Gul  -      
28
16:00
sön
16:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF - Bara GoIF Röd  -      
MAJ 2024
 
04
10:00
lör
10:00    
Bara IP konstgräs 7-manna 2
Bara GoIF Röd - Trollenäs IF vit  -      
05
11:30
sön
11:30    
Bara IP konstgräs 7-manna 2
Bara GoIF Gul - Oxie SK grå  -      
 
18
12:00
lör
12:00    
Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
Furulunds IK svart - Bara GoIF Röd  -      
19
13:00
sön
13:00    
Högalids IP C-plan 7-manna 1
Kävlinge Harrie FF gul - Bara GoIF Gul  -      
 
25
lör
00:00    
Bara IP konstgräs 7-manna 2
Bara GoIF Gul - Löberöds IF blå  -      
25
11:30
lör
11:30    
Bara IP - Konstgräset
Bara GIF P2013 - IF Limhamn Bunkeflo  -      
26
13:00
sön
13:00    
Uppåkravallen, konstgräs 7-manna 1
Uppåkra IF svart - Bara GoIF Röd  -      
JUNI 2024
 
02
10:00
sön
10:00    
Bara IP konstgräs 7-manna 3
Bara GoIF Röd - Hörby FF grå  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK vit - Bara GoIF Röd  -      
09
sön
00:00    
Övrigt
- Bara GoIF Gul  -      
09
10:00
sön
10:00    
Svalebo, Nya konstgräs 7-manna 1
Veberöds AIF grön - Bara GoIF Gul  -      
 
15
12:00
lör
12:00    
Bara IP konstgräs 7-manna 2
Bara GoIF Röd - Skurups AIF grön  -      
16
11:30
sön
11:30    
Bara IP konstgräs 7-manna 2
Bara GoIF Gul - Uppåkra IF vit  -      
 
Våra sociala medier:
Samarbetspartners