SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Bara GIF
Fotboll
Spelade matcher
MAJ 2022
 
16
19:00
mån
19:00    
P2010, Bara IP (naturgräs)
P2010 » 
Bara GIF svart - Lunds FF
  -      
 
15
15:00
sön
15:00    
A-Laget Herrar, Tolvans IP B-plan
Lödde FF - Bara GIF0  -  2  
15
15:00
sön
15:00    
F2014/2015, Bara IP - Konstgräset
Bara GIF - FC Rosengård  -      
15
13:00
sön
13:00    
Bara GoIF - Lilla Torg FF  -      
15
13:00
sön
13:00    
P2010, Bara IP A-plan
P2010 » 
Bara GoIF röd - IF Limhamn Bunkeflo L2
  -      
15
13:00
sön
13:00    
P2011, Bara IP
P2011 » 
Bara GIF - Husie if
  -      
15
13:00
sön
13:00    
P2012, Bara IP
P2012 » 
Bara GIF svart - IF Limhamn Bunkeflo L1
  -      
15
11:30
sön
11:30    
P2011, Bara IP
P2011 » 
Bara GoIF röd - Husie IF vit
  -      
15
11:30
sön
11:30    
P2013, Bara IP konstgräs 5-manna 1
P2013 » 
Bara GoIF svart - Heleneholms SK
  -      
15
10:00
sön
10:00    
F2012/2013, Bara IP
Bara GoIF röd - IFK Klagshamn blå  -      
15
10:00
sön
10:00    
P2013, Bara IP konstgräs 5-manna 1
P2013 » 
Bara GoIF röd - BK Höllviken vit
  -      
14
14:00
lör
14:00    
F2009/2010/2011, Snarringe IP 7-manna 1
Skegrie BK svart - Bara GoIF  -      
14
10:00
lör
10:00    
P2010, Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
P2010 » 
Lilla Torg FF blå - Bara GoIF svart
  -      
14
09:45
lör
09:45    
P2015, Bara IP - Konstgräset
P2015 » 
Bara GIF - Kvarnby IK
  -      
11
18:00
ons
18:00    
P2010, Bara IP
P2010 » 
Bara GIF Blå - FC Bellevue
  -      
10
18:30
tis
18:30    
A-Laget Herrar, Bara IP A-plan
Bara GIF - Arlövs BI3  -  0  
 
08
10:00
sön
10:00    
F2009/2010/2011, Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF - Bara GoIF  -      
08
09:30
sön
09:30    
P2010, Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
P2010 » 
Bunkeflo FF gul - Bara GoIF röd
  -      
08
09:30
sön
09:30    
P2012, Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
P2012 » 
Husie IF grön - Bara GoIF svart
  -      
07
12:00
lör
12:00    
P2010, Bara IP A-plan
P2010 » 
Bara GoIF svart - IF Limhamn Bunkeflo L1
  -      
07
11:30
lör
11:30    
F2012/2013, Hyllie IP konstgräs 1 7-manna 2
Hyllie IK - Bara GoIF röd  -      
07
10:15
lör
10:15    
P2013, Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
P2013 » 
FC Rosengård 1917 blå - Bara GoIF svart
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P2011, Bara IP
P2011 » 
Bara GIF - Bk höllviken
  -      
07
09:00
lör
09:00    
P2012, Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
P2012 » 
FC Bellevue 3 - Bara GoIF röd
  -      
07
09:00
lör
09:00    
P2013, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
P2013 » 
BK Flagg röd - Bara GoIF röd
  -      
06
18:30
fre
18:30    
F2009/2010/2011, Klagshamns IP Plan 6
IFK Klagshamn blå - Bara GoIF2  -  4  
06
18:30
fre
18:30    
P2011, Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
P2011 » 
Heleneholms SK - Bara GoIF röd
  -      
05
19:00
tor
19:00    
A-Laget Herrar, Knutsvallen A-plan
Hardeberga BK - Bara GIF1  -  6  
 
01
11:30
sön
11:30    
F2012/2013, Bara IP
Bara GoIF röd - FC Rosengård 1917  -      
01
11:30
sön
11:30    
P2012, Bara IP
P2012 » 
Bara GoIF svart - BK Höllviken röd
  -      
01
11:30
sön
11:30    
P2013, Bara IP konstgräs 5-manna 1
P2013 » 
Bara GoIF svart - FC Möjligheten 1
  -      
01
10:00
sön
10:00    
P2010, Bara IP A-plan
P2010 » 
Bara GoIF röd - Trelleborgs FF blå
  -      
01
10:00
sön
10:00    
P2012, Bara IP
P2012 » 
Bara GoIF röd - BK Olympic röd
  -      
01
10:00
sön
10:00    
P2013, Bara IP konstgräs 5-manna 1
P2013 » 
Bara GoIF röd - Bjärreds IF grön
  -      
APRIL 2022
 
30
11:45
lör
11:45    
P2010, Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs
P2010 » 
Malmö FF - Bara GoIF svart
  -      
30
11:30
lör
11:30    
Bara GoIF - Hyllie IK  -      
30
10:00
lör
10:00    
Bara GoIF - Lindeborgs FF 194811  -  2  
30
10:00
lör
10:00    
P2011, Bara IP
P2011 » 
Bara GoIF röd - FC Rosengård 1917 blå
  -      
28
18:30
tor
18:30    
A-Laget Herrar, Bara IP A-plan
Bara GIF - FC Helsingkrona2  -  1  
 
24
11:30
sön
11:30    
Bara GoIF - Vellinge IF2  -  5  
24
11:00
sön
11:00    
P2013, Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
P2013 » 
BK Höllviken svart - Bara GoIF svart
  -      
24
10:00
sön
10:00    
P2011, Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
P2011 » 
BK Olympic röd - Bara GoIF röd
  -      
24
10:00
sön
10:00    
P2013, Bara IP konstgräs 5-manna 1
P2013 » 
Bara GoIF röd - Malmö FF blå
  -      
24
09:30
sön
09:30    
F2012/2013, Rosengård Norra IP A-plan 7-manna 1
FC Möjligheten - Bara GoIF röd  -      
23
16:30
lör
16:30    
A-Laget Herrar, Smörlyckans IP Plan 5
FC Helsingkrona - Bara GIF1  -  2  
23
11:30
lör
11:30    
F2009/2010/2011, Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
Husie IF grön - Bara GoIF7  -  0  
21
17:45
tor
17:45    
P2010, Bara IP konstgräs 7-manna 1
P2010 » 
Bara GoIF röd - BK Flagg blå
  -      
18
15:00
mån
15:00    
A-Laget Herrar, Gamla IP, Klågerup konstgräs
Klågerups GIF - Bara GIF3  -  2  
18
13:00
mån
13:00    
F2012/2013, Bara IP
Bara GoIF röd - FC Bellevue  -      
18
13:00
mån
13:00    
P2012, Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
P2012 » 
Klågerups GoIF - Bara GoIF röd
  -      
18
09:30
mån
09:30    
P2010, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P2010 » 
Torns IF orange - Bara GoIF svart
  -      
 
17
11:30
sön
11:30    
Bara GoIF - FC Möjligheten4  -  3  
17
11:30
sön
11:30    
P2012, Kroksbäck IP konstgräs
P2012 » 
Ariana FC - Bara GoIF svart
  -      
17
11:00
sön
11:00    
F2009/2010/2011, Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
BK Höllviken vit - Bara GoIF  -      
17
10:00
sön
10:00    
P2013, Kroksbäck IP A-plan
P2013 » 
Ariana FC - Bara GoIF röd
  -      
17
10:00
sön
10:00    
P2013, Bara IP konstgräs 5-manna 1
P2013 » 
Bara GoIF svart - BK Flagg blågul
  -      
 
10
14:00
sön
14:00    
A-Laget Herrar, Bara IP konstgräs
Bara GIF - Kävlinge Harrie FF1  -  2  
10
11:30
sön
11:30    
Bara GoIF - Skegrie BK svart5  -  4  
10
11:30
sön
11:30    
P2012, Bara IP
P2012 » 
Bara GoIF svart - Uppåkra IF svart
  -      
10
11:00
sön
11:00    
P2010, Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
P2010 » 
Vellinge IF - Bara GoIF röd
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P2011, Bara IP
P2011 » 
Bara GoIF svart - Trelleborgs FF blå
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P2012, Bara IP
P2012 » 
Bara GoIF röd - Värpinge IF blå
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P2013, Bara IP konstgräs 5-manna 1
P2013 » 
Bara GoIF röd - IF Limhamn Bunkeflo L1 röd
  -      
10
09:30
sön
09:30    
P2013, Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
P2013 » 
Oxie SK svart - Bara GoIF svart
  -      
09
14:00
lör
14:00    
F2012/2013, Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF vit - Bara GoIF röd  -      
09
10:00
lör
10:00    
P2010, Bara IP
P2010 » 
Bara GoIF svart - Svedala IF svart
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P2011, Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
P2011 » 
Åkarps IF 1 - Bara GoIF röd
  -      
08
18:30
fre
18:30    
F2009/2010/2011, Aggarpsvallen, B-plan, konstgräs 9-manna
Svedala IF vit - Bara GoIF5  -  2  
 
02
14:00
lör
14:00    
A-Laget Herrar, Bara IP konstgräs
Bara GIF - Skabersjö IF1  -  1  
02
11:00
lör
11:00    
P2010, Bara IP - Konstgräset
P2010 » 
Bara GIF Röd - Kvarnby IK
  -      
02
09:30
lör
09:30    
P2010, Bara IP - Konstgräset
P2010 » 
Bara GIF blå - Kvarnby IK
  -      
MARS 2022
 
26
14:00
lör
14:00    
A-Laget Herrar, Bara IP, Konstgräs
Bara GIF - Holmeja IS  -      
26
11:00
lör
11:00    
P2010, Bara IP - Konstgräset
P2010 » 
Bara GIF Röd - Oxie IF
  -      
26
09:30
lör
09:30    
P2010, Bara IP - Konstgräset
P2010 » 
Bara GIF svart - Oxie IF
  -      
26
08:40
lör
08:40    
 
Avslutningar på Hedens IP - Bara GIF  -      
26
07:30
lör
07:30    
 
Avslutningar på Hedens IP - Bara GIF  -      
 
20
14:00
sön
14:00    
A-Laget Herrar, Mellanhedens IP A-plan
FC Bellevue (4) - Bara GIF (6)  -      
19
11:00
lör
11:00    
P2010, Bara IP - Konstgräset
P2010 » 
Bara GIF - FC Rosengård
  -      
19
09:30
lör
09:30    
P2010, Bara IP - Konstgräset
P2010 » 
Bara GIF - BK Höllviken
  -      
19
08:30
lör
08:30    
P2012, Landskrona IP
P2012 » 
Landskrona Bois - Bara GIF
  -      
 
13
13:00
sön
13:00    
A-Laget Herrar, Bara IP konstgräs
Bara GIF (6) - Bosnien Hercegovinas SK (5)0  -  5  
12
12:30
lör
12:30    
P2010, Stångby IP
P2010 » 
Torns IF - Bara GIF
  -      
12
12:00
lör
12:00    
Eskilsminne IF - Bara GIF  -      
09
17:00
ons
17:00    
 
Öresunds FF - Bara GIF  -      
 
06
13:00
sön
13:00    
A-Laget Herrar, Bara IP konstgräs
Bara GIF (6) - FC Möjligheten (6)2  -  2  
06
11:00
sön
11:00    
Bara GIF - Vikens IK  -      
06
09:30
sön
09:30    
P2010, Bara IP - Konstgräset
P2010 » 
Bara GIF - Stehags AIF
  -      
05
11:00
lör
11:00    
P2010, Bara IP - Konstgräset
P2010 » 
Bara GIF - LB07
  -      
05
10:30
lör
10:30    
P2012, Bara IP
P2012 » 
Bara GIF - Klågerup GIF
  -      
05
09:30
lör
09:30    
P2010, Bara IP - Konstgräset
P2010 » 
Bara GIF - LB07
  -      
FEBRUARI 2022
 
22
19:00
tis
19:00    
A-Laget Herrar, Bara IP konstgräs
Bara GIF - FF Vuk2  -  7  
 
20
10:00
sön
10:00    
Trelleborg - Bara GIF  -      
19
13:00
lör
13:00    
P2012, Eslöv
P2012 » 
Trollenäs IF - Bara GIF
  -      
 
13
11:00
sön
11:00    
Bara GIF - Eskilsminne IF  -      
13
10:00
sön
10:00    
F2009/2010/2011, Bara IP - Konstgräset
Bara GIF - Vikens IK  -      
13
09:30
sön
09:30    
P2013, Aggarpsvallen
P2013 » 
Svedala - Bara GIF
  -      
12
11:00
lör
11:00    
P2010, Bara IP - Konstgräset
P2010 » 
Bara GIF - FC Rosengård
  -      
12
09:30
lör
09:30    
P2010, Bara IP - Konstgräset
P2010 » 
Bara GIF - Husie IF
  -      
 
05
11:00
lör
11:00    
P2010, Bara IP - Konstgräset
P2010 » 
Bara GIF - Dösjöbro IF
  -      
05
09:30
lör
09:30    
P2010, Bara IP - Konstgräset
P2010 » 
Bara GIF - Dösjöbro IF
  -      
JANUARI 2022
 
16
11:00
sön
11:00    
F2009/2010/2011, Bara IP - Konstgräset
Bara GIF F11 - Eskilsminne IF  -      
16
10:00
sön
10:00    
Bara GIF - Hittarps IK  -      
 
Våra sociala medier:
Samarbetspartners